MEDARBETARE

PROJEKTLEDARE

Peter Strömdahl
076-823 12 34
peter.stromdahl@mediapartner.se
Hans Svensk
070-522 13 29
hans.svensk@mediapartner.se
Mattias Borsiö
073-038 35 88
mattias.borsio@mediapartner.se
Pelle Strömsten
070-289 71 52
pelle.stromsten@mediapartner.se
Björn Lilja
070-578 96 70
bjorn.lilja@mediapartner.se
Ulf Bogren
070-235 44 90
ulf.bogren@mediapartner.se
Daniel Stolt
070-231 30 74
daniel.stolt@mediapartner.nu
Henrik Nygård
076-185 52 63
henrik.nygard@mediapartner.se
.

MEDIASÄLJARE

Cissi Åhlander
070-203 44 03
cissi.ahlander@mediapartner.se
Nina Rinaldo
070-205 57 31
nina.rinaldo@mediapartner.se
Hannah Lingefelt
070-203 29 91
hannah.lingefelt@mediapartner.se
Frida Carlsson
070-531 96 70
frida.carlsson@mediapartner.se
.

FORMGIVARE

Anna Jalminger
070-563 25 62
anna.jalminger@mediapartner.se
Peter Lorentzon
070-330 76 76
peter.lorentzon@mediapartner.se
Per-Albin Nilsson
070-980 24 01
per-albin.nilsson@mediapartner.se
.
.

EKONOMI

Anders Kostenius
073-032 73 49
anders.kostenius@mediapartner.se
.

WEBB

Carl-Anton Johansson
0492-696 51
carl.anton.johansson@webbpartner.se
Mikael Larsson
0492-696 52
mikael.larsson@webbpartner.se
Martina Nilsson
0492-696 58
martina.nilsson@webbpartner.se
Erik Sällberg
0492-696 54
erik.sallberg@webbpartner.se
Jimmie Dahlström
0492-696 55
jimmie.dahlstrom@webbpartner.se
Michael Johansson
0492-696 53
michael.johansson@webbpartner.se

Övriga företag i gruppen

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår